Series
Ratings
45
Kill Me, Heal MeRated ★ 4.0
H.I.TRated ★ 4.0
Secret Love AffairRated ★ 3.5
Bad GuysRated ★ 5.0
What Happens to My Family?Rated ★ 5.0
Time Between Dog And WolfRated ★ 4.0
Secret LoveRated ★ 5.0
You're the Best, Lee Soon ShinRated ★ 4.0
All My Love For YouRated ★ 3.0
Money's WarfareRated ★ 5.0
49 DaysRated ★ 5.0
IljimaeRated ★ 4.0
The Queen of OfficeRated ★ 4.5
God's Gift - 14 DaysRated ★ 5.0
Dream High 2Rated ★ 1.0
Wang's FamilyRated ★ 5.0
Seoyoung, My DaughterRated ★ 4.0- Brilliant LegacyRated ★ 3.5
The Slave HuntersRated ★ 4.0
Jang Bo Ri Is HereRated ★ 4.0