Series
Ratings
149
Can You Translate This Love?Rated ★ 3.0
OnimushaRated ★ 3.0
Crash Landing on YouRated ★ 3.0
The Devil's PlanRated ★ 3.5
The World of the MarriedRated ★ 3.0
Money GameRated ★ 3.5
Black MirrorRated ★ 4.5
Twenty-Five Twenty-OneRated ★ 4.0
Demon Slayer Mugen Train ArcRated ★ 3.5
My Liberation DiaryRated ★ 4.0
Be MelodramaticRated ★ 4.0
Stranger Season 2Rated ★ 3.5
Love, Death & Robots Season 3Rated ★ 4.5
Love, Death & Robots Season 2Rated ★ 4.5
Peaky BlindersRated ★ 4.0
Love, Death & Robots Season 1Rated ★ 4.5
The BoysRated ★ 3.5
Sweet Home Season 1Rated ★ 3.0
The Glory Part 1Rated ★ 4.0
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 3.5