Movies
Ratings
622
I Am LegendRated ★ 3.0
KPop Demon HuntersRated ★ 3.5
Wake Up Dead Man: A Knives Out MysteryRated ★ 3.5
Zootopia 2Rated ★ 3.5
KOKUHORated ★ 3.5
Jujutsu Kaisen 0: The MovieRated ★ 4.0
Castle in the SkyRated ★ 4.0
Ghost Cat AnzuRated ★ 4.0
ConclaveRated ★ 4.0
Love in the Big CityRated ★ 4.0
Suzume Locking Up the DoorsRated ★ 3.0
Wallace & Gromit: Vengeance Most FowlRated ★ 4.5
WickedRated ★ 4.5
Dune: Part TwoRated ★ 5.0
Inside Out 2Rated ★ 4.0
UprisingRated ★ 3.0
Alien: RomulusRated ★ 3.0
The HoldoversRated ★ 4.5
Spider-Man: Across the Spider-VerseRated ★ 4.0
ExhumaRated ★ 3.5