Titles you rated
Dream HighRated ★ 3.5- Delightful Girl Choon-HyangRated ★ 3.5
Master of StudyRated ★ 3.0
The Innocent ManRated ★ 3.5
The Great Queen SeondeokRated ★ 2.5
PastaRated ★ 4.0
Coffee PrinceRated ★ 4.0
Boys Over FlowersRated ★ 3.0
Famous PrincessesRated ★ 3.0
IljimaeRated ★ 2.5
My Daughter, Geum Sa-WolRated ★ 3.5
Secret GardenRated ★ 4.0
Jewel in the PalaceRated ★ 4.0
The LegendRated ★ 2.5
I Can Hear Your VoiceRated ★ 5.0
King of Baking, Kim Tak GooRated ★ 3.5
Jang Bo Ri Is HereRated ★ 3.5
Master's SunRated ★ 5.0
The Moon Embracing the SunRated ★ 4.5
A Gentleman's DignityRated ★ 5.0