Series
Ratings
24
Nagi's Long VacationRated ★ 4.0
Long VacationRated ★ 4.5
We Married as a Job!Rated ★ 4.0
Reply 1994Rated ★ 5.0
UnnaturalRated ★ 4.5
Game of Thrones Season 3Rated ★ 5.0
Game of ThronesRated ★ 5.0
Community Season 1Rated ★ 4.0
BarakamonRated ★ 4.5
Community Season 2Rated ★ 4.5
Fullmetal Alchemist: BrotherhoodRated ★ 4.5
Be MelodramaticRated ★ 5.0
School 2013Rated ★ 5.0
My PrincessRated ★ 2.0
Smile AgainRated ★ 3.5- Three FriendsRated ★ 4.0
Mr. BackRated ★ 2.5- FamilyRated ★ 3.0
All My Love For YouRated ★ 3.5
IRISRated ★ 4.5