Series
Ratings
103- Men on a MissionRated ★ 4.0
Pretty Soldier Sailor MoonRated ★ 5.0
My GirlRated ★ 3.0
PastaRated ★ 4.0
Lucky RomanceRated ★ 2.0
All My Love For YouRated ★ 3.0
Desperate HousewivesRated ★ 4.0- Doctor KkaengRated ★ 3.5
- DamoRated ★ 3.0
Lovers in ParisRated ★ 4.0
Winter SonataRated ★ 3.0
Something Happened in BaliRated ★ 3.5
Hwang Jin YiRated ★ 3.0- Merry MaryRated ★ 4.0
- LA ArirangRated ★ 4.0
Sharp1Rated ★ 3.0
The HeirsRated ★ 3.0
Dodge DanpeiRated ★ 4.0
Azumanga Daioh: The AnimationRated ★ 4.0
Red Riding Hood ChachaRated ★ 4.0