Series
Ratings
258
Badly In Love Season 1Rated ★ 2.5
D.P. Season 2Rated ★ 3.0
D.P.Rated ★ 3.0
Weak Hero Class Season 2Rated ★ 3.5
Weak Hero Class 1Rated ★ 4.0
One Piece Season 2Rated ★ 4.0
ONE PIECE FAN LETTERRated ★ 4.5
BanG Dream! Ave MujicaRated ★ 4.0
BanG Dream! It's MyGO!!!!!Rated ★ 3.5
The Melancholy of Haruhi Suzumiya 2Rated ★ 3.5- The Melancholy of Haruhi SuzumiyaRated ★ 4.0
Bridgerton Season 4Rated ★ 4.0- DexterRated ★ 4.0
Stranger Things Season 5Rated ★ 4.0- She Loves to Cook, and She Loves to EatRated ★ 4.0
She Loves to Cook, and She Loves to EatRated ★ 4.0
Fictitious OL DiaryRated ★ 4.0
Genie, Make a WishRated ★ 3.0
Cheese in the TrapRated ★ 2.5
Natsume's Book of Friends: Sometime on a Snowy DayRated ★ 4.0