Series
Ratings
42
My Lovely Sam-SoonRated ★ 4.5
Coffee PrinceRated ★ 5.0
Haikyuu!!Rated ★ 3.5
Azumanga Daioh: The AnimationRated ★ 4.5
Secret GardenRated ★ 4.0
Six Flying DragonsRated ★ 4.0
Cheese in the TrapRated ★ 4.5- Hitler: The Rise of EvilRated ★ 3.5
Breaking BadRated ★ 3.5
Jealousy IncarnateRated ★ 2.5
GleeRated ★ 4.0- GokusenRated ★ 4.5
Jeong Do JeonRated ★ 4.0
Game of Thrones Season 7Rated ★ 4.5- InuYashaRated ★ 4.0
Game of Thrones Season 6Rated ★ 4.5
Prison Break Season 4Rated ★ 3.5
Game of Thrones Season 5Rated ★ 4.5
Game of Thrones Season 4Rated ★ 4.5
Prison Break Season 3Rated ★ 4.0