Titles you rated
LIAR GAMERated ★ 3.5
ERASEDRated ★ 3.5
Boys Over FlowersRated ★ 3.0
Bad GuysRated ★ 4.0
The Big Bang Theory Season 1Rated ★ 3.0
Discovery of RomanceRated ★ 5.0
LostRated ★ 4.0- InuYashaRated ★ 3.5
Nonstop 1Rated ★ 3.0
Reply 1997Rated ★ 4.5
Incomplete LifeRated ★ 4.0- DEATH NOTERated ★ 2.0
- War of MoneyRated ★ 3.0
SignalRated ★ 4.5