Titles you rated
Lovers in ParisRated ★ 1.0
Sungkyunkwan ScandalRated ★ 2.0
Lee San, Wind in the PalaceRated ★ 2.0
I'm Sorry, I Love YouRated ★ 1.0
Thank YouRated ★ 1.0
New HeartRated ★ 1.0- SoulmateRated ★ 4.0
H.I.TRated ★ 3.0
Behind the White TowerRated ★ 4.5
Worlds WithinRated ★ 4.0
Bridal MaskRated ★ 2.0
PastaRated ★ 4.0
LuciferRated ★ 2.5
Fated to Love YouRated ★ 4.0
The Moon Embracing the SunRated ★ 3.0
The Slave HuntersRated ★ 1.5
Ruler of Your Own WorldRated ★ 2.0
The Greatest LoveRated ★ 4.0
SandglassRated ★ 4.5
Alone in LoveRated ★ 4.5