Movies
Ratings
126
SawRated ★ 3.0
BatmanRated ★ 3.0
Kung Fu HustleRated ★ 3.5
Heart Is 2Rated ★ 0.5
CanolaRated ★ 4.0
The King of PigsRated ★ 5.0
I Saw the DevilRated ★ 5.0
Attack the Gas Station!Rated ★ 2.0
War of the ArrowsRated ★ 3.0
Ghost Rider: Spirit of VengeanceRated ★ 3.5
The Conjuring 2Rated ★ 2.0
Castaway on the MoonRated ★ 2.0
Fantastic Four: Rise of the Silver SurferRated ★ 4.0
Penguins of MadagascarRated ★ 3.0
Mr. GoRated ★ 0.5
Ghost HouseRated ★ 2.0
Mamma Mia!Rated ★ 2.0
The Lion KingRated ★ 3.0
My Neighbor TotoroRated ★ 4.0
Kung Fu Panda 2Rated ★ 3.0