Titles you rated
Mieruko-chanRated ★ 4.0- Wolf's RainRated ★ 4.0
Re: Life in a different world from zero Season 2Rated ★ 4.0
Re: Life in a different world from zeroRated ★ 4.5
OwarimonogatariRated ★ 4.0
KatanagatariRated ★ 4.5- 유희왕 1기Rated ★ 4.0
- Rozen Maiden: TräumendRated ★ 4.0
- Rosen MaidenRated ★ 4.0
ClaymoreRated ★ 3.5
Mushi-ShiRated ★ 4.5
Ushio and ToraRated ★ 4.0- Soul EaterRated ★ 3.5
Black LagoonRated ★ 4.0
School DaysRated ★ 4.0
Love, Chunibyo & Other Delusions!: Heart ThrobRated ★ 4.0
Hellsing UltimateRated ★ 4.5
Chrono CrusadeRated ★ 3.0
BerserkRated ★ 5.0- 유희왕 2기Rated ★ 4.5