Titles you rated
My Lawyer, Mr. JoRated ★ 4.0
Secret Love AffairRated ★ 4.0- Money's Warfare: The OriginalRated ★ 3.5
- Money's Warfare: Bonus RoundRated ★ 4.0
Money's WarfareRated ★ 5.0
NikitaRated ★ 3.5
NikitaRated ★ 3.5
Let's EatRated ★ 3.0
The Great Queen SeondeokRated ★ 5.0
NikitaRated ★ 4.0
SangdoRated ★ 5.0
Empress KiRated ★ 4.0
Dr. JinRated ★ 3.0
Twenty AgainRated ★ 4.0- ShamelessRated ★ 4.0
ShamelessRated ★ 4.0- Gokusen Season 3Rated ★ 4.0
Gokusen Season 2Rated ★ 4.5- GokusenRated ★ 5.0
High School King of SavvyRated ★ 3.5