Movies
Ratings
647
Safe HouseRated ★ 4.0
Lost BulletRated ★ 3.5
Dark WatersRated ★ 4.5
Escape from PretoriaRated ★ 4.0
The HuntRated ★ 3.5
MidwayRated ★ 4.0
The CommuterRated ★ 3.0
Hunter KillerRated ★ 3.5
Triple FrontierRated ★ 4.0
6 UndergroundRated ★ 4.0
ExtractionRated ★ 4.0
UnderwaterRated ★ 3.5
Deepwater HorizonRated ★ 3.5
Kong: Skull IslandRated ★ 2.5
The Man Standing NextRated ★ 3.5
HandphoneRated ★ 2.5
Ocean's EightRated ★ 3.5
The ThingRated ★ 4.0
A Walk Among the TombstonesRated ★ 3.5
Intimate StrangersRated ★ 3.5