Titles you rated
Game of Thrones Season 6Rated ★ 5.0
The Last ShipRated ★ 3.0
Empress KiRated ★ 4.0
East of EdenRated ★ 4.5
The PacificRated ★ 5.0
May QueenRated ★ 3.0
Homeland Season 1Rated ★ 4.0
Producing NobutaRated ★ 4.0
Pride and PrejudiceRated ★ 4.0
Oh My VenusRated ★ 3.5
SpartacusRated ★ 4.5- DEATH NOTERated ★ 4.5
The Greatest LoveRated ★ 4.0
Dead SetRated ★ 4.5
For You in Full BlossomRated ★ 3.5
The Vampire DiariesRated ★ 2.5
A Hundred Year LegacyRated ★ 3.5
The Moon Embracing the SunRated ★ 3.5
GrimmRated ★ 4.0
RomeRated ★ 5.0