Movies
Ratings
132
KandaharRated ★ 3.0
To Each His Own CinemaRated ★ 4.0
RememberRated ★ 4.0
The Sweet HereafterRated ★ 4.0
The ButcherRated ★ 4.0
A Tale of SpringtimeRated ★ 4.0
My Night at Maud'sRated ★ 4.0
Vivre Sa VieRated ★ 4.0
Pierrot le FouRated ★ 4.0
BreathlessRated ★ 4.0
Masculin FémininRated ★ 4.0
Jules and JimRated ★ 4.0
The Story of Adele HRated ★ 4.0
The Last MetroRated ★ 4.0
Bed and BoardRated ★ 4.0
The 400 BlowsRated ★ 4.0
Coco Chanel & Igor StravinskyRated ★ 4.0
The Hairdresser's HusbandRated ★ 4.0
The Perfume of YvonneRated ★ 4.0
The Widow of Saint-PierreRated ★ 4.0