Titles you rated
- Oshi no Ko Season 3Rated ★ 3.5
Uncle From Another WorldRated ★ 4.0
Sakamoto DaysRated ★ 3.5
Dan Da DanRated ★ 4.5
DAN DA DANRated ★ 4.5
Kaiju No. 8 Season 2Rated ★ 3.5
Kaiju No. 8Rated ★ 4.0
Cyberpunk: Edgerunners Season 1Rated ★ 4.5
Oshi no Ko Season 2Rated ★ 4.0
Oshi no KoRated ★ 4.0
Plus-sized Misadventures in Love!Rated ★ 4.0
Jujutsu Kaisen Seaseon 2 Shibuya-jihen ArcRated ★ 3.5
Jujutsu Kaisen Seaseon 2 Kaigyoku Gyokusetsu ArcRated ★ 4.0
Jujutsu KaisenRated ★ 4.0
Attack on Titan The Final Season Part 2Rated ★ 4.5
Attack on Titan The Final Season Part 1Rated ★ 4.5- Attack on Titan Season 3 Part 2Rated ★ 4.5
Attack on Titan Season 3 Part 1Rated ★ 4.5
Attack on TitanRated ★ 4.5
Attack on TitanRated ★ 4.5