Movies
Ratings
1084
ArrivalRated ★ 5.0
A Chinese Odyssey Part One: Pandora's BoxRated ★ 4.0
MiseryRated ★ 5.0
Thor: RagnarokRated ★ 4.0
Avengers: Infinity WarRated ★ 5.0
The Da Vinci CodeRated ★ 3.5
Catch Me If You CanRated ★ 5.0
Driving Miss DaisyRated ★ 3.5
RampageRated ★ 3.5
Kong: Skull IslandRated ★ 4.5
Digimon Adventure Tri. - Chapter 4: LossRated ★ 4.0
Digimon Adventure Tri. - Chapter 3: ConfessionRated ★ 4.0
Digimon Adventure Tri. - Chapter 2: DeterminationRated ★ 4.0
Digimon Adventure Tri. - Chapter 1: ReunionRated ★ 3.5
The DepartedRated ★ 5.0
The Iron LadyRated ★ 3.5
Mary MagdaleneRated ★ 3.0
Golden SlumberRated ★ 3.0
Pacific Rim: UprisingRated ★ 3.5
The Young MasterRated ★ 3.5