Titles you rated
- Culinary Class Wars Season 2Rated ★ 4.0
Stranger Things Season 5Rated ★ 4.5- Physical: AsiaRated ★ 3.5
True DetectiveRated ★ 3.5
Black Mirror Season 7Rated ★ 4.0
Crime Scene ZeroRated ★ 4.0
Loki Season 2Rated ★ 3.5
Loki Season 1Rated ★ 3.5
Grey's Anatomy Season 21Rated ★ 3.5- Unknown SeoulRated ★ 4.0
The CrownRated ★ 4.0
AdolescenceRated ★ 4.0
When Life Gives You TangerinesRated ★ 5.0
Melo MovieRated ★ 4.0
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 4.0
First LoveRated ★ 3.5
Dream ProductionsRated ★ 4.0
Young Sheldon Season 7Rated ★ 4.5
The Morning ShowRated ★ 4.5
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 3.5