Series
Ratings
10
The Moon Embracing the SunRated ★ 3.0
The Great Queen SeondeokRated ★ 5.0
High School King of SavvyRated ★ 5.0
I Can Hear Your VoiceRated ★ 4.5
Incomplete LifeRated ★ 3.0
My Love From Another StarRated ★ 5.0
Nodame Cantabile in EuropeRated ★ 5.0
Oh My GhostRated ★ 5.0
Kill Me, Heal MeRated ★ 2.5
Reply 1988Rated ★ 5.0