Titles you rated
SearchingRated ★ 4.5
Incredibles 2Rated ★ 4.5
La La LandRated ★ 4.5
Julie & JuliaRated ★ 3.5
Architecture 101Rated ★ 3.5
CloserRated ★ 3.0
Like Father, Like SonRated ★ 4.0
AssassinationRated ★ 3.5
SnowpiercerRated ★ 3.0
The Berlin FileRated ★ 3.0
HerRated ★ 4.0
My Love, Don't Cross That RiverRated ★ 4.5
Blue JasmineRated ★ 3.5
About TimeRated ★ 5.0
Take This WaltzRated ★ 5.0
OnceRated ★ 4.0
New WorldRated ★ 4.0
The NotebookRated ★ 4.5
The Curious Case of Benjamin ButtonRated ★ 3.5
Notting HillRated ★ 4.5