Series
Ratings
13
SKY CastleRated ★ 4.0- Secret Crushes Season 1Rated ★ 3.5
Slam DunkRated ★ 5.0
Secret GardenRated ★ 4.0
Sungkyunkwan ScandalRated ★ 2.5
King of Baking, Kim Tak GooRated ★ 4.0
Discovery of RomanceRated ★ 3.5
Tree With Deep RootsRated ★ 3.5
Incomplete LifeRated ★ 5.0
Reply 1988Rated ★ 5.0
Reply 1994Rated ★ 4.0
The Moon Embracing the SunRated ★ 3.0
My Love From Another StarRated ★ 3.0