Series
Ratings
45
Shut Up Flower Boy BandRated ★ 4.0
Mom's Dead UpsetRated ★ 3.5
The Vineyard ManRated ★ 4.0
Ojakgyo FamilyRated ★ 3.5
Queen of HousewivesRated ★ 3.5
JumongRated ★ 3.5
Gumiho: Tale of the Fox's ChildRated ★ 4.5
You're BeautifulRated ★ 4.0- Ullabulla BluejjangRated ★ 4.0
I Need RomanceRated ★ 4.0
Cinderella's StepsisterRated ★ 3.5
The Sons of Sol Pharmacy HouseRated ★ 5.0
IljimaeRated ★ 5.0
Incarnation of MoneyRated ★ 5.0
Flower Boy Next DoorRated ★ 4.0
Queen In-hyun's ManRated ★ 5.0
RememberRated ★ 5.0
Cheongdam Dong AliceRated ★ 5.0
High Kick: Revenge of the Short LeggedRated ★ 4.5
High Kick Through The RoofRated ★ 4.5