Titles you rated
Suzume Locking Up the DoorsRated ★ 2.5
Love in the Big CityRated ★ 3.5
SleepRated ★ 3.0
The SubstanceRated ★ 5.0
Unknown Number: The High School CatfishRated ★ 4.0
Thunderbolts*Rated ★ 4.0
KPop Demon HuntersRated ★ 4.0
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba Infinity CastleRated ★ 5.0
OldboyRated ★ 2.5
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 5.0
Troll FactoryRated ★ 2.0
No Other ChoiceRated ★ 0.5
F1: The MovieRated ★ 5.0
AnoraRated ★ 0.5
Mickey 17Rated ★ 5.0
Dark NunsRated ★ 5.0
Hitman: Agent JunRated ★ 5.0
Wallace & Gromit: Vengeance Most FowlRated ★ 5.0
Officer Black BeltRated ★ 4.5
Crayon Shin-chan the Movie: Our Dinosaur DiaryRated ★ 3.0