Movies
Ratings
534
The BabysitterRated ★ 3.5
KPop Demon HuntersRated ★ 3.5
Predator: BadlandsRated ★ 3.5
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 5.0
The SubstanceRated ★ 3.5
Alien: RomulusRated ★ 4.0
Deadpool & WolverineRated ★ 3.5
Evil Does Not ExistRated ★ 4.0
Inside Out 2Rated ★ 4.0
Dune: Part TwoRated ★ 4.0
Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 4.0
Poor ThingsRated ★ 3.5
MonsterRated ★ 5.0
John Wick: Chapter 4Rated ★ 4.0
The Boy and the HeronRated ★ 4.5
SmugglersRated ★ 3.5
Concrete UtopiaRated ★ 3.5
ElementalRated ★ 3.5
Mission: Impossible – Dead Reckoning Part OneRated ★ 4.0
Thor: Love and ThunderRated ★ 3.0