Series
Ratings
26
BrainRated ★ 4.0
All InRated ★ 4.0
13 Reasons Why Season 1Rated ★ 5.0
Jealousy IncarnateRated ★ 4.5
SkinsRated ★ 4.0
SkinsRated ★ 5.0
Stranger ThingsRated ★ 5.0
Splash Splash LoveRated ★ 4.0- Midnight Diner Season 3Rated ★ 4.0
It's Okay, It's LoveRated ★ 3.5
Solitary GourmetRated ★ 4.0
Another Miss OhRated ★ 3.0
Kill Me, Heal MeRated ★ 4.5
Incomplete LifeRated ★ 5.0
Game of Thrones Season 6Rated ★ 4.5
Designated SurvivorRated ★ 3.0
Game of Thrones Season 5Rated ★ 5.0
Game of Thrones Season 3Rated ★ 5.0
Emergency CoupleRated ★ 5.0
Game of ThronesRated ★ 5.0