Titles you rated
Dal-ja's SpringRated ★ 2.0
Secret GardenRated ★ 2.5
A Gentleman's DignityRated ★ 4.0
Reply 1997Rated ★ 4.5
I Can Hear Your VoiceRated ★ 4.0
Kill Me, Heal MeRated ★ 3.5
Discovery of RomanceRated ★ 5.0
It's Okay, It's LoveRated ★ 4.0
May QueenRated ★ 2.5
The Sons of Sol Pharmacy HouseRated ★ 3.5
She Was PrettyRated ★ 5.0- Delightful Girl Choon-HyangRated ★ 5.0
Another Miss OhRated ★ 5.0- Men on a MissionRated ★ 4.0
Oh My GhostRated ★ 3.5
Reply 1988Rated ★ 5.0
SignalRated ★ 5.0
4 Legendary WitchesRated ★ 5.0
My Love From Another StarRated ★ 3.0
Fight For My WayRated ★ 5.0