Series
Ratings
112
StrangerRated ★ 4.0
KingdomRated ★ 4.0
Kingdom Season 1Rated ★ 3.5
HyenaRated ★ 4.0
Breaking BadRated ★ 4.0
Stranger ThingsRated ★ 3.5
The Good PlaceRated ★ 3.5
The Good PlaceRated ★ 3.5
SherlockRated ★ 3.0
SherlockRated ★ 3.5
Modern FamilyRated ★ 3.5
Rustic PeriodRated ★ 4.0
One Punch ManRated ★ 3.5
BrainRated ★ 4.0
Terra NovaRated ★ 3.5- 블리치Rated ★ 4.0
Older SisterRated ★ 3.5
PartnerRated ★ 3.0- The Queen's ClassroomRated ★ 4.0
BigRated ★ 2.0