Movies
Ratings
65
ParasiteRated ★ 4.5
The Florida ProjectRated ★ 4.0
Green BookRated ★ 4.0
Bohemian RhapsodyRated ★ 4.0
Intimate StrangersRated ★ 3.0
Sing StreetRated ★ 4.0
ShopliftersRated ★ 4.0
5 Centimeters Per SecondRated ★ 3.5
ElleRated ★ 4.0
CarolRated ★ 4.5
ShameRated ★ 4.0
Nobody KnowsRated ★ 4.5
Friends with BenefitsRated ★ 3.5
Birdman or (The Unexpected Virtue of Ignorance)Rated ★ 4.5
Rust and BoneRated ★ 4.0
Josee, the Tiger and the FishRated ★ 4.5
Good Will HuntingRated ★ 3.5
Like Father, Like SonRated ★ 4.0
SpotlightRated ★ 3.5
BoyhoodRated ★ 3.5