Series
Ratings
60- Merry MaryRated ★ 2.5
- Successful Story of a Bright GirlRated ★ 3.0
Paradise RanchRated ★ 0.5
What's Up FoxRated ★ 2.0
Evasive Inquiry AgencyRated ★ 4.5
Master of StudyRated ★ 2.5
You're BeautifulRated ★ 3.0
Bel AmiRated ★ 2.0
Three Daddies with One MommyRated ★ 2.5
Densha otokoRated ★ 3.0
I'm Mita, Your HousekeeperRated ★ 3.0- The Queen's ClassroomRated ★ 4.5
Alone in LoveRated ★ 5.0
Love ShuffleRated ★ 3.0
Lily FeverRated ★ 3.0- My Boss, My HeroRated ★ 4.5
The Office Season 6Rated ★ 4.5
Listen to My HeartRated ★ 3.0
The Office Season 5Rated ★ 5.0
The Office Season 4Rated ★ 5.0