Titles you rated
WhiplashRated ★ 5.0
The HimalayasRated ★ 3.5
The WailingRated ★ 4.5
WarcraftRated ★ 3.0
TunnelRated ★ 4.0
Lights OutRated ★ 3.0- NightmareRated ★ 3.5
Friday the 13thRated ★ 4.0
Anacondas: The Hunt for the Blood OrchidRated ★ 2.0
Ju-on: The Grudge 2Rated ★ 3.0
30 Days of NightRated ★ 3.5
The Conjuring 2Rated ★ 4.0
From Dusk Till DawnRated ★ 4.0
Ju-on: The GrudgeRated ★ 4.0
Saw VIRated ★ 4.5
Final Destination 2Rated ★ 2.5
The ExorcistRated ★ 4.0
The Cabin in the WoodsRated ★ 3.5
Silent HillRated ★ 3.0
Train to BusanRated ★ 2.5