Series
Ratings
187
Rick and Morty Season 7Rated ★ 2.5
Legend of Concubine Zhen HuanRated ★ 3.0
Squid Game Season 3Rated ★ 1.0
Squid Game Season 2Rated ★ 2.0
Our PlanetRated ★ 4.5
Exploding KittensRated ★ 2.0
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 3.0
더 인플루언서Rated ★ 1.0
Bridgerton Season 3Rated ★ 3.0
Queen Charlotte: A Bridgerton StoryRated ★ 4.0
Disenchantment Season 5Rated ★ 3.5
Good Omens Season 2Rated ★ 5.0
Lies Hidden in My GardenRated ★ 4.5
The Way of the HousehusbandRated ★ 4.0
Detective Conan: The Culprit HanzawaRated ★ 3.0
Cunk on EarthRated ★ 3.5
Doctor ChaRated ★ 3.5
The Big Bang Theory Season 8Rated ★ 4.0
The Big Bang Theory Season 7Rated ★ 3.0
In the Name of God: A Holy BetrayalRated ★ 4.0