Titles you rated
About TimeRated ★ 4.5
Step UpRated ★ 1.0
The Man from NowhereRated ★ 4.0
Catch Me If You CanRated ★ 4.0
The Hunger Games: Mockingjay - Part 1Rated ★ 3.5
X-Men: Days of Future PastRated ★ 4.0
HerRated ★ 4.0
August RushRated ★ 4.0
3 IdiotsRated ★ 4.5
The Face ReaderRated ★ 3.0
The AttorneyRated ★ 4.0
The Hunger Games: Catching FireRated ★ 4.0
X-Men: First ClassRated ★ 5.0
The Imitation GameRated ★ 3.5
Guardians of the GalaxyRated ★ 4.5
Begin AgainRated ★ 4.0
Mad Max: Fury RoadRated ★ 4.0