Series
Ratings
449
The Great Season 2Rated ★ 3.5
The GreatRated ★ 3.5
Bridgerton Season 4Rated ★ 3.5
Emily in Paris Season 5Rated ★ 3.0
The Judge ReturnsRated ★ 3.0- 대학전쟁Rated ★ 3.5
Can You Translate This Love?Rated ★ 3.0
Taxi Driver Season 3Rated ★ 3.5
Schitt's CreekRated ★ 3.5
SirensRated ★ 3.0
Hot SpotRated ★ 4.0
The Four SeasonsRated ★ 3.5- Unknown SeoulRated ★ 3.5
The White Lotus Season 3Rated ★ 3.0
The ResidenceRated ★ 3.5
The Art of NegotiationRated ★ 3.0
When Life Gives You TangerinesRated ★ 4.5
Carol & the End of the WorldRated ★ 4.0
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 4.0
Fake Profile Season 1Rated ★ 2.5