Series
Ratings
236
Gold TowerRated ★ 3.0
Chunja's Happy EventsRated ★ 2.5
Creating DestinyRated ★ 3.0
The Great MerchantRated ★ 3.0
ResetRated ★ 3.0
Bad GuysRated ★ 3.0
Birdie BuddyRated ★ 3.0
Heaven & EarthRated ★ 3.0
Invincible Lee Pyung KangRated ★ 3.0- A Good Day for the Wind to BlowRated ★ 3.0
Call of the CountryRated ★ 3.0
Beyond the CloudsRated ★ 3.0- Great InheritanceRated ★ 3.0
Blade ManRated ★ 3.0
Swallow the SunRated ★ 4.0
GloriaRated ★ 4.0
Everybody Say KimchiRated ★ 3.0- Jang Gil SanRated ★ 3.0
Steal HeartRated ★ 5.0
The Kingdom of the WindRated ★ 4.0