Movies
Ratings
530
Intimate StrangersRated ★ 4.5
Along With the Gods: The Last 49 DaysRated ★ 2.5
Captain America: Civil WarRated ★ 3.0
Slow VideoRated ★ 3.0
Maze Runner: The Death CureRated ★ 3.5
Extreme JobRated ★ 4.0
Old PartnerRated ★ 3.5
Ant-Man and the WaspRated ★ 3.0
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 3.0
OkjaRated ★ 2.5
Guardians of the Galaxy Vol. 2Rated ★ 3.0
Black PantherRated ★ 3.0
Guardians of the GalaxyRated ★ 3.5
Keys to the HeartRated ★ 3.5
Captain America: The First AvengerRated ★ 3.5
AladdinRated ★ 3.0
ExitRated ★ 3.5
Fantastic Beasts: The Crimes of GrindelwaldRated ★ 2.5
MinionsRated ★ 3.0
MoanaRated ★ 4.0