Movies
Ratings
51
MissingRated ★ 4.0
Avatar: The Way of WaterRated ★ 3.0
Hotel MumbaiRated ★ 5.0
Bird BoxRated ★ 4.0
InceptionRated ★ 5.0
The ChorusRated ★ 4.5
To Be and to HaveRated ★ 3.0
The Bélier FamilyRated ★ 4.0
The Man Standing NextRated ★ 4.5
The ClosetRated ★ 2.5
In SecretRated ★ 3.0
Les MisérablesRated ★ 4.5
A Trip to the MoonRated ★ 3.0
The 400 BlowsRated ★ 2.5
BreathlessRated ★ 2.0
LeonRated ★ 5.0
Attila MarcelRated ★ 5.0
Forbidden GamesRated ★ 4.0
Frozen IIRated ★ 3.5
ParasiteRated ★ 5.0