Titles you rated
Sicario: Day of the SoldadoRated ★ 3.5
Project Hail MaryRated ★ 5.0
The Lost DaughterRated ★ 4.0
A Star Is BornRated ★ 3.5
Moonlit WinterRated ★ 4.0
The BrutalistRated ★ 3.5
Apocalypse NowRated ★ 3.5
TunnelRated ★ 2.5
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 4.0
One Battle After AnotherRated ★ 5.0
No Other ChoiceRated ★ 4.5
Little Miss SunshineRated ★ 4.0
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba Infinity CastleRated ★ 4.5
The Human Condition I: No Greater LoveRated ★ 4.0
AnoraRated ★ 3.5
The BatmanRated ★ 4.0
A Brighter Summer DayRated ★ 3.0
Anatomy of a FallRated ★ 4.5
JawsRated ★ 3.5
Mickey 17Rated ★ 2.5