Titles you rated
Bridgerton Season 4Rated ★ 3.5
Nine PuzzleRated ★ 3.0
Hyper KnifeRated ★ 3.0
Big Bet Season 2Rated ★ 3.5
The Bear Season 3Rated ★ 3.5
The Bear Season 2Rated ★ 3.5
Our MovieRated ★ 3.5
Say You Love MeRated ★ 3.5
Made In Korea Season 1Rated ★ 3.0
Can You Translate This Love?Rated ★ 3.5
The Art of SarahRated ★ 4.5
The Murky StreamRated ★ 3.0
VillainsRated ★ 1.5- 주관식당Rated ★ 2.5
Pachinko Season 2Rated ★ 4.5
AemaRated ★ 3.5
Uncle SamshikRated ★ 3.0
Eun-soo's Good DayRated ★ 3.0- 이 강에는 달이 흐른다Rated ★ 2.5
Shin's ProjectRated ★ 2.5