Titles you rated
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 5.0
Crows ZeroRated ★ 4.5
Kung Fu Panda 2Rated ★ 4.5
The Accidental Detective 2: In ActionRated ★ 4.5
Confidential AssignmentRated ★ 4.5
JumanjiRated ★ 5.0
[REC]Rated ★ 4.0
The HangoverRated ★ 5.0
The Gifted HandsRated ★ 3.5
Finding Mr. DestinyRated ★ 4.0
Midnight DinerRated ★ 5.0
GattacaRated ★ 5.0
Officer of the YearRated ★ 3.5
UnbreakableRated ★ 4.0
The HuntRated ★ 4.0
101 DalmatiansRated ★ 5.0
Mr. Popper's PenguinsRated ★ 4.0
ItRated ★ 4.5
Cloudy with a Chance of Meatballs 2Rated ★ 4.0
Upside DownRated ★ 4.5