Movies
Ratings
294
AladdinRated ★ 3.5
Iron ManRated ★ 3.5
Iron Man 2Rated ★ 3.5
Life of PiRated ★ 4.0
Captain America: The First AvengerRated ★ 3.0
Iron Man 3Rated ★ 3.5
ChefRated ★ 3.5
Doctor StrangeRated ★ 3.5
Baby DriverRated ★ 3.5
Despicable Me 3Rated ★ 3.5
12 Angry MenRated ★ 3.5
ArrivalRated ★ 3.5
CocoRated ★ 3.5
ParasiteRated ★ 3.5
LavaRated ★ 3.0
Spider-Man: HomecomingRated ★ 3.5
Guardians of the Galaxy Vol. 2Rated ★ 4.0
Bohemian RhapsodyRated ★ 3.5
Avengers: Infinity WarRated ★ 3.5
Ant-ManRated ★ 3.0