Series
Ratings
41
Some Day or One DayRated ★ 5.0
BroadchurchRated ★ 5.0
BroadchurchRated ★ 4.5
ChernobylRated ★ 5.0
Good Omens Season 1Rated ★ 3.5
Parade's EndRated ★ 3.5
My Happy HomeRated ★ 5.0
Digimon Adventure 02Rated ★ 4.0
Digimon AdventureRated ★ 5.0- Ladies of the PalaceRated ★ 4.5
Hur JunRated ★ 4.5
What Happens to My Family?Rated ★ 3.5
JumongRated ★ 4.0
Bridal MaskRated ★ 4.5
Jewel in the PalaceRated ★ 4.0- Pretty Rhythm: Rainbow LiveRated ★ 4.0
- State of PlayRated ★ 4.5
BroadchurchRated ★ 5.0- RahXephonRated ★ 4.5
The Great Queen SeondeokRated ★ 4.0