Titles you rated
Begin AgainRated ★ 4.0
Miss ConspiratorRated ★ 2.0
I Am The KingRated ★ 2.0
Ghost SweepersRated ★ 2.5
BraveRated ★ 3.0
The SpiesRated ★ 3.0
HowlingRated ★ 2.5
G.I. Joe: RetaliationRated ★ 2.5
Gulliver's TravelsRated ★ 3.0
The Fault in Our StarsRated ★ 3.5
The Wolf of Wall StreetRated ★ 4.0
TranscendenceRated ★ 3.0
Tabloid TruthRated ★ 3.5
MaleficentRated ★ 3.0
ObsessedRated ★ 3.0
How to Train Your Dragon 2Rated ★ 3.0
A Hard DayRated ★ 3.5
X-Men: Days of Future PastRated ★ 4.0
Edge of TomorrowRated ★ 4.5
Kundo: Age of the RampantRated ★ 3.0