Titles you rated
- Damn Good CompanyRated ★ 3.0
Attack on TitanRated ★ 3.5
When the Camellia BloomsRated ★ 3.5
Love in the MoonlightRated ★ 3.5
The Beauty InsideRated ★ 4.0
SkinsRated ★ 3.0
Tokyo GhoulRated ★ 4.0
The Walking Dead Season 8Rated ★ 3.0
Hello, My Twenties! Season 2Rated ★ 4.0
The Walking Dead Season 7Rated ★ 3.5
Hello, My Twenties!Rated ★ 4.0
Dr. RomanticRated ★ 2.5- Midnight Diner Season 1Rated ★ 4.5
Discovery of RomanceRated ★ 4.0
The RebelRated ★ 3.5
Innocent DefendantRated ★ 4.0
Parasyte -the maxim-Rated ★ 4.5
GoblinRated ★ 3.5
The Walking DeadRated ★ 4.0
Descendants of the SunRated ★ 3.0