Movies
Ratings
151
Modern TimesRated ★ 5.0
The Way To SampoRated ★ 3.0
PsychoRated ★ 5.0
Singin' in the RainRated ★ 3.5
Big FishRated ★ 3.5
Edward ScissorhandsRated ★ 4.5
BeetlejuiceRated ★ 3.5
The KillerRated ★ 3.5
MankRated ★ 4.0
Gone GirlRated ★ 3.0
I, Daniel BlakeRated ★ 4.0
The Curious Case of Benjamin ButtonRated ★ 4.0
World War ZRated ★ 3.0
The Terror LiveRated ★ 2.5
Pacific RimRated ★ 3.0
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 3.5
The Day After TomorrowRated ★ 3.5
HereditaryRated ★ 3.5
MasqueradeRated ★ 3.5
Jurassic World: Fallen KingdomRated ★ 3.0