Series
Ratings
24
The StudioRated ★ 4.5
The Glory Part 2Rated ★ 2.5
The Glory Part 1Rated ★ 3.5
DAN DA DANRated ★ 5.0
It's Okay, It's LoveRated ★ 3.5
Asobi AsobaseRated ★ 5.0
Neon Genesis EvangelionRated ★ 4.0
Incomplete LifeRated ★ 5.0
Pokémon ConciergeRated ★ 5.0
Pachinko Season 2Rated ★ 3.5
JoJo's Bizarre AdventureRated ★ 3.0
Cowboy BebopRated ★ 4.5
Beef Season 1Rated ★ 4.5
Better Call SaulRated ★ 5.0
Better Call SaulRated ★ 5.0
Better Call SaulRated ★ 5.0
Better Call SaulRated ★ 5.0
Better Call SaulRated ★ 4.0
Better Call SaulRated ★ 5.0
Breaking BadRated ★ 5.0