Titles you rated
Gilmore GirlsRated ★ 5.0
The Snow QueenRated ★ 2.5
East of EdenRated ★ 3.0
Cheer Up, Mr. Kim!Rated ★ 2.0- Fairy CommiRated ★ 2.5
HeartstringsRated ★ 2.5
For You in Full BlossomRated ★ 3.5
You're BeautifulRated ★ 2.0
My PrincessRated ★ 2.0
Mom's Dead UpsetRated ★ 2.5
Immortal Admiral Yi Sun-sinRated ★ 3.0
Man from the EquatorRated ★ 3.5
Hur JunRated ★ 3.5
Ojakgyo FamilyRated ★ 2.5
Lee San, Wind in the PalaceRated ★ 3.0- Sharp3Rated ★ 3.0
How I Met Your MotherRated ★ 3.5
Sharp1Rated ★ 3.5
How I Met Your MotherRated ★ 3.5
The Sons of Sol Pharmacy HouseRated ★ 2.5