Series
Ratings
29
Ranma1/2Rated ★ 3.5
The Fragrant Flower Blooms with DignityRated ★ 2.5
Uma Musume Pretty DerbyRated ★ 2.5
Mobile Suit GundamRated ★ 3.5
Delicious in DungeonRated ★ 3.5
My Dress-Up Darling Season 2Rated ★ 3.0
My Dress-Up DarlingRated ★ 3.0
Umamusume: Cinderella GrayRated ★ 3.5
Steven Universe FutureRated ★ 3.5
Steven UniverseRated ★ 4.0
Steven UniverseRated ★ 4.0
Steven UniverseRated ★ 4.0
Steven UniverseRated ★ 4.5
Steven UniverseRated ★ 3.5- Magical Girl Madoka MagikaRated ★ 4.0
- Fullmetal AlchemistRated ★ 5.0
Cyberpunk: Edgerunners Season 1Rated ★ 4.0
Gurren LagannRated ★ 3.5
Ssss.DynazenonRated ★ 3.5
SSSS.GRIDMANRated ★ 3.0