Movies
Ratings
46
ZootopiaRated ★ 4.0
The Grand Budapest HotelRated ★ 4.0
SuspiriaRated ★ 4.0
SpeedRated ★ 4.0
I, RobotRated ★ 2.5
Secret SunshineRated ★ 4.0
HerRated ★ 3.5
TranscendenceRated ★ 1.5
ChappieRated ★ 2.0
Pan's LabyrinthRated ★ 3.0
Decision to LeaveRated ★ 4.0
The IslandRated ★ 2.0
Ad AstraRated ★ 3.5
Mickey 17Rated ★ 3.0
Crayon Shin-chan: Adventure In HenderlandRated ★ 4.0
A Complete UnknownRated ★ 3.0
Midnight in ParisRated ★ 3.5
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 4.0
The FallRated ★ 4.0
Intimate StrangersRated ★ 3.5