Series
Ratings
12
SPY x FAMILY Season 3Rated ★ 4.5- Culinary Class Wars Season 2Rated ★ 5.0
Cyberpunk: Edgerunners Season 1Rated ★ 3.5- HUNTER×HUNTERRated ★ 4.5
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 3.0
Squid Game Season 2Rated ★ 3.5
The Apothecary DiariesRated ★ 4.5
Kaiju No. 8Rated ★ 4.0
My MisterRated ★ 5.0
UnnaturalRated ★ 5.0
Scarlet Heart: RyeoRated ★ 4.0
SilentRated ★ 4.5